Teisipäev, 23. aprill - eelprogramm
18.00-19.30 Jaak Tomberg / Omakultuuriakadeemia "Nüüdistants ja -performance ning keha impersonaalne olevik" (Pärimusmuusika Aida väike saal / live.kultuuriakadeemia.ee)
Kolmapäev, 24. aprill - eelprogramm
19.00 Aleks Mathias Viidik / lavastus "lost my mind while trying to figure out yours" (TÜ VKA valge saal)
Neljapäev, 25. aprill
10.00-13.00 Indrek Kornel / töötuba "Sooneutraalne tants" (TÜ VKA valge saal)
14.00-15.30 Kati Kivitar / loeng-seminar "Väikese ökoloogilise jalajälje printsiipidest ja võimalustest lavastusprotsessides" (TÜ VKA ruum 128)
18.00 Lisette-Marie Viilup / lavastus "transient matter // mööduv mateeria" (TÜ VKA must saal)
19:30 Elisabeth Teener & Sandra Väizene / Näituse “S<3DAMELIIKLUS” avamise performance (Koidu seltsimaja peauksest)
20.00-23.00 Mona Tärk, Uik Leete / Silent tantsuklubi - eksperimentaalne pärimustantsu töötuba (Koidu väike saal)
20.00 Tantsunädala klubi (Raamatubaar Romaan)
Reede, 26. aprill
päeva jooksul Sofia Filippou / one-to-one silent walks / (algus TÜ VKA ruum 202)
10.00-13.00 Helena Ehrenbush / töötuba "Ökorütmia: ekskursioon jätkusuutlikkusse liikumisse ja energiateadlikusse mõtlemisse" (TÜ VKA valge saal)
14.00-15.30 Iiris Viirpalu / loeng-seminar "Keha kui ökoloogiline materjal ja ressurss" (TÜ VKA ruum 128)
18.00 Marko Reitalu / lavastus "Flagellant" (Koidu must saal)
20.00 Ruslan Stepanov / lavastus "Floor on Fire" (TÜ VKA must saal)
21.00 Tantsunädala klubi / Nintendo WII Just Dance väljakutse (Raamatubaar Romaan)
Laupäev, 27. aprill
10.00-13.00 Ita Puusepp / loeng-seminar "Motivatsioonist ja seda toetava keskkonna loomisest" (TÜ VKA ruum 128)
17.00 Sofia Filippou / residentuuri showing "practices of loving (through) the apocalypse" (TÜ VKA ruum 202)
18.00 Külli Roosna ja Kenneth Flak / lavastus "Singularity" (TÜ VKA must saal)
20.00 Sigrid Savi + tants III kursus / lavastus „Quote on quote ehk räägime sellest“ (TÜ VKA valge saal)
22.00 Tantsunädala klubi / Tantsuõhtu / BAKHANDID showing (Raamatubaar Romaan)
Pühapäev, 28. aprill
10.00 Sofia Filippou / residentuuri showing "practices of loving (through) the apocalypse" (TÜ VKA ruum 202)
11.00-13.00 Ita Puusepp / töötuba "House tants" (TÜ VKA ruum 010)
14.00-15.00 Hedi-Liis Toome, Madis Kolk, Valle-Sten Maiste, Meelis Oidsalu, Kaja Kann / "Teatrivahi" avalik salvestus (TÜ VKA videostuudio)
17.00 Amanda Tender (TLÜ BFM) / lavastus “Kõik on hästi!” (TÜ VKA must saal)
18.00 Liisbeth Horn / lavastus "Tõsielu laulikud" (TÜ VKA valge saal)
20.00 PREMIERE`24 / Elle Viies lavastus “Pastoraal” (Koidu suur saal)
21.00 PREMIERE`24 / Marta Jamsja lavastus “Heroina” (TÜ VKA must saal)
Esmaspäev, 29. aprill, Rahvusvaheline tantsupäev
17.00 Tantsupäeva kellaviietee (TÜ VKA valge saali eesruum)
18.00 Sigrid Savi / lavastus "Troopika" (TÜ VKA valge saal)
20.00 Maarja Tosin (TLÜ BFM) / lavastus ,,Arti-San'' (TÜ VKA must saal)
21.05
Sanghoon
Lee & Sebastian Talmar / residentuuri showing "I am a many"(Koidu Seltsimaja)
Läbivalt:
25.-28. aprill kell 10.00-19.00 Sofia Filippou / residentuuri avatud stuudio (TÜ VKA ruum 202)
25.-28. aprill Elisabeth Teener & Sandra Väizene / Näitus “S<3DAMELIIKLUS - 360 kraadi läbi südame” (Koidu seltsimaja peauksest). Avatud N 20.00-23.00; R 15.00-18.00; L 13.00- 17.00; P 19.00-20.30
Täiendusõppeprogrammid:
25.-26. aprill Olga Spridzane / Modern Jazz Dance (TÜ VKA ruum 010)
26.-27. aprill Kristina Tumakova / Hip-hop Dance (TÜ VKA ruum 010)
Asukohad:
TÜ VKA must saal, TÜ VKA ruumid 128, 202, 010 - TÜ Viljandi kultuuriakadeemia, Posti 1
TÜ VKA valge saal - TÜ Viljandi kultuuriakadeemia VILMA kompleks, Turu 7 hoovimaja
TÜ VKA videostuudio - TÜ Viljandi kultuuriakadeemia VILMA kompleks, Turu 7 peamaja
Koidu suur saal, Koidu must saal, Koidu väike saal, Raamatubaar Romaan - Jakobsoni 18
Pärimusmuusika ait - Tasuja pst 6
PS! Kõik Tantsunädala sündmused on tasuta.
Korraldajatel on õigus teha kavas muudatusi.